Granulu katls SolvisLino 4: komforts un neatkarība


Granulu katls SolvisLino 4

Tas prasa maz vietas un iekļaujās telpā ar augstumu no 190 cm. Mobila pelnu kaste (36L) kura ir iebūvēta korpusā. Granulu uzglabāšanas konteineris (150 kg). Dažādas versijas: vakuuma granulu padeve, vai ar konteineru.

Pilnībā automatizēts
100% apvienojams ar SolvisMax
Ekselenta precizitāte.

Vislabāko biomasas sadegšanu nodrošina neliela smaile no nerūsējoša tērauda ar keramisku apvalku, tā vienmērīgi novada granulas uz sadegšanas slāni un nodrošina degļa ātru modulāciju. Siltuma sensors regulē sadegšanas procesu. Tādā veidā nodrošina ekonomisko efektivitāti ar videi draudzīgu katla darbu.

Nav svarīgi, kur jūs glabājat granulas - pagrabā, uz ielas vai granulu bunkurā, Solvis atrisina visas transportēšanas problēmas eleganti. Piepildiet granulu uzglabāšanas telpu 1 reizi gadā un visu pārējo izdarīs SolvisLino 4.

Visas funkcijas ir pilnībā automatizētas un ir viegli izmantojamas:

  • Granulu ielādēšana;
  • Aizdedze;
  • Vienkārša ventilatora regulēšana;
  • Viegla degļa un siltummaiņa tīrīšana;
  • Ērta pelnu novākšana.

Granulu katls SolvisLino 4 šķersgriezuma

SolvisLino 4 sistēmas priekšrocības.

Glabāšanas sistēmas ar iesūkšanas granulu zondēm. Lokālā glābāšana. Daudzveidība, viegla uzstādīšana, apkope, pieņemamas cenas.

Glabāšanas sistēmas ar iesūkšanas granulu zondēm

Pārslēgšanas sistēma ar 3 iesūkšanas zondēm, granulas viegli pārnest no uzglabāšanas telpas. Pārslēgšanas ierīce pārslēdzas starp dažādām zondēm, kas nodrošina pietiekamu absorbciju granulām. Iebūvēta attīrīšanās funkcija novērš aizsērēšanos.


Storage granulu sistēmas

Astoņas zondes ar automātisko pārslēgšanu.