PV2Heat risinājumi SolvisTim un SolvisTom, kuri pārvērš lieko elektroenerģiju siltumā.


Vai jūsu saules paneļu sistēma saražo vairāk enerģijas, kā nepieciešams? No šī brīža liekā elektroenerģija vairs nav "jāatdod" kopējā tīklā vai vienkārši jāatstāj neizmantota. Ar SolvisTim (integrēts risinājums ar sildelementu) vai SolvisTom (optimizēts risinājums ar sildīšanas kārtridžu) jūs varat viegli pārvērst savu lieko elektroenerģiju siltumā un izmantot to pats, jo siltumu, atšķirībā no elektrības, var viegli uzglabāt. Lieliski, vai ne?

 

6 iemesli PV2Heat risinājuma izmantošanai ar SolvisTim vai SolvisTom:

Smartphone SolvisPortal

Produktu brošūra SolvisTim & SolvisTom

Pieprasiet savu individuālo apkures koncepciju

SolvisTim un SolvisTom: Gūstiet neatkarību, izmantojot saules paneļu enerģiju siltuma uzglabāšanai!

SolvisTim (3 kW vai 6 kW):

  • SolvisTim sastāv no elektriskā sildelementa, kura jauda tiek pastāvīgi elektroniski modulēta. Sildelements ir pieejams ar 3kW un 6kW jaudu
  • SolvisTim sastāv no elektriskā sildelementa, kura jauda tiek pastāvīgi elektroniski modulēta. Sildelements ir pieejams ar 3kW un 6kW jaudu
  • SolvisTim 3 kW un 6 kW sildelementi tiek kontrolēti, izmantojot inteliģento vadību SolvisControl 3.

SolvisTom (3 kW):

  • SolvisTom sastāv no siltuma kasetes, kuras jauda tiek pastāvīgi modulēta, izmantojot vadības elektroniku. Kasete ir pieejama tikai 3 kW variantā.
  • Siltuma kasetes priekšrocība ir tā, ka to var izmantot gandrīz visām Solvis sistēmas, kuras var vadīt, izmantojot SolvisControl3 viedo vadības bloku, to skaitā SolvisBen, SolvisMax 7 un SolvisMax 6.