Gāzes deglis SolvisMax Gas: saprātīga resursu izmantošana

Viena no galvenajām SolvisMax katlu priekšrocībām ir inovatīvā, ar starptautisko patentu aizsargātā sistēma „katls/deglis siltuma akumulatora iekšpusē”.

Kondensācijas apkures katls atrodas siltuma akumulatora augšējā daļā, vietā, no kurienes tiek ņemts ūdens saimniecības vajadzībām un apkurei. Katls ieslēdzas tikai tad, ja temperatūra tilpnes augšējā daļā nokrītas zemāk par noteikto, lietotāja uzdoto temperatūru, un silda nevis visu siltuma akumulatorā esošo ūdeni, bet tikai tā augšējo slāni. Pateicoties šai tehnoloģijai, katls ieslēdzas daudz retāk, patērē mazāk kurināmā, kalpo ilgāk un rada mazāk CO2 izmešu atmosfērā. Tilpnes uzsildīšanai tiek maksimāli izmantota saules enerģija, kas arī ļauj būtiski ietaupīt tradicionālos kurināmā veidus.

Saskaņā ar autoritatīvās vācu aģentūras „Stiftung Warentest” pārbaužu rezultātiem katla gada lietderības koeficienta rādītājs ir 109%

Apkures katlu salīdzināšanas tabula

Uzkrājējā iebūvējamie gāzes katli darbojas kondensācijas režīmā, tādā veidā tiek panākts maksimāls lietderības koeficients, pie tam tiek patērēts pēc iespējas mazāks kurināmā apjoms. Parasto gāzes katlu kondensācijas procesa uzsākšanai izejošās gāzes nepieciešams atdzesēt līdz 53°С. Solvis gāzes katla izejošo gāzu kondensācija sākas 57°С temperatūrā. Degšanas produktu novadīšanai izmanto plastikāta caurules, jo izejošo gāzu temperatūra nav lielāka par 40°С. Tāpēc Solvis gāzes katli atbilst visstingrākajām ekoloģijas prasībām un garantē maksimālu degošā kurināmā enerģijas saglabāšanu.

Aizpildīt kontakta formu