Vakuuma saules kolektori SolvisLuna - palielināta efektivitāte


Saules kolektori SolvisLuna

SolvisLuna ir paaugstinātas efektivitātes vakuuma cauruļu saules kolektors, kas ļauj akumulēt par 20% siltuma vairāk salīdzinājumā ar plakanajiem konvencijas kolektoriem.

SolvisLuna saules kolektori ir ideāls risinājums, ja nav iespējams uzstādīt lielus saules kolektorus vai orientēt tos uz dienvidiem. Pat ziemā SolvisLuna spēj akumulēt pietiekami daudz siltuma, lai nodrošinātu komfortablu karstā ūdens temperatūru.

Termosa princips: silti arī ziemas mēnešos

Saules kolektori SolvisLuna uz jumta

Saules kolektora SolvisLuna reflektora sistēma atstaro saules starus uz vakuuma caurulēm, kuras praktiski bez zudumiem akumulē iegūstamo siltumu. Tehnoloģijas pamatā ir termosa princips, kurā siltuma zudumi ir samazināti līdz minimumam.

Plakanais spogulis atstaro saules starus (1) uz stikla cauruli (2). Iekšējā caurule ar augstas selektivitātes pārklājumu (3) uzsilst līdz augstai temperatūrai un pārraida siltumu alumīnijam (6). Tādejādi siltums neatstaro atpakaļ uz āru, kolektors atrodas tepat, vakuuma caurulē (4). Savukārt alumīnija plāksne uzsilda vara caurules (5), kurās atrodas siltumnesējs, kurš nodod siltumu tālāk – uz apkures un karstās ūdensapgādes sistēmu. Reflektora sistēma, plakans spogulis ar keramisko pamatu (7) SolvisLuna atstaro saules starus uz vakuuma caurulēm, kas ļauj vel vairāk paaugstināt saules kolektora efektivitāti.

Tehniskie dati

SolvisLuna LU 233
Kolektora garums 2025
Kolektora platums 1165
Kolektora virsmas platība (bruto) 2,36 m2
Virsmas atklātā platība saskaņā ar EN 12975 1,93 m2
Absorbācijas tips Sydney caurules
CE atbilstības marķējums
Solar Keymark sertifikāts 011 7S2504 R

Visi specifikāciju izmēri ir norādīti mm