Karstajam ūdenim: SolvisMini un SolvisTherm


Ūdens sildītājs SolvisMini – karstais ūdens uz saules rēķina

Apkures sistēma SolvisMini

SolvisMini ir kombinēta sistēma, kas sastāv no ūdens tvertnes, elektriskā sildītāja (2 кW) ar termostatu, vadības automātikas un 2,0 m2 liela augstas ražības saules kolektora.

Periodā no marta līdz oktobrim saules kolektors var uzsildīt 150 l tvertni līdz 90 °C temperatūrai. Tas nodrošina 400 l ūdens ar 45°C temperatūru. Ar to pietiks 4-5 cilvēku ģimenei. Rezultāta iespējams sasniegt ekonomiju līdz 60%.

SolvisMini ūdens sildītājs Energoefektivitātes klase А+

Ja Jūs vēl neesat gatavi iegādāties saules kolektoru, tad SolvisMini var strādāt arī ka elektriskais sildītājs, vai arī kā karstā ūdens rezervuārs, kas ir pieslēgts pie apkures katla ar caurplūdes uzsildīšanas funkciju. Saules kolektoru var pieslēgt vēlāk.

SolvisMini – 150 litru elektriskais ūdens sildītājs ar:

  • iebūvētu 2kW elektrisko sildītāju ar termostātu,
  • iebūvētu lielas platības saules siltummaini.
German quality

Modelis SolvisMini
Tvertnes tilpums, l 150
Svars sauss, kg 82
Maks. darba spiediens, bar 6
Elektriskā sildītāja jauda, kW 2.0
Saules siltummaiņa sildvirsma, m2 1.2
Karsta/auksta ūdens pieslēgums G ½"
Siltummaiņa pieslēgums G ¾" A
IP aizsardzības klase 24
Tvertnes siltumiz. biezums, mm 40
Izmēri A/P/D, mm 1100x510x510

SolvisTherm – karstais ūdens lielām ģimenēm

Četrus cilvēku un lielākai ģimenei optimāla būs SolvisTherm sistēma – bivalents tilpums (no 290 litriem un vairāk) karstā ūdens uzsildīšanai un glabāšanai. SolvisTherm var būt vienlaikus savienots gan ar saules kolektoriem, gan ar jebkura tipa katlu. Tas ļaus samazināt 80% izdevumus karstā ūdens uzsildīšani.

Apkures sistēma SolvisTherm

Šajā klimatiskajā zonā, no marta līdz oktobrim tikai ar saules enerģiju vien, var praktiski pilnībā nodrošināt sevi ar karsto ūdeni. Kas ir daudz izdevīgāk, nekā šim mērķim izmantotie tradicionālie risinājumi - elektriskie sildītāji vai apkures katli.