SC3

SolvisControl – viens vadības bloks visai apkures sistēmai


SolvisControl ir centrālā vadības sistēma Solvis hibrīda apkures sistēmām. Vienalga, vai jūs izmantojat saules kolektoru sistēmu, granulu apkures katlu vai siltumsūkni, šis viens vadības bloks pārņem visu šo sistēmu vadību. SolvisControl – tā ir vienkārša, skaidra, lietderīga, tālāk attīstāma, kā arī attālināti izmantojama iekārta!

SolvisControl3 sākuma ekrāns
att. 1. SolvisControl3 sākuma ekrāns
SolvisControl 3 saules kolektoru sistēmas apskats
att. 2. SolvisControl 3 saules kolektoru sistēmas apskats

Ko jūs sagaidāt no vadības bloka kā apkures sistēmas lietotājs?

Manai apkures sistēmas vadībai ir jābūt vienkāršai.

 • “Es vēlos spēt mainīt nepieciešamo temperatūru bez nepieciešamības iedziļināties bloka darbībā” – Izmantojot īpašu lietotāja režīmu, jūs spēsiet veikt nelielas temperatūras izmaiņas pēc savas patikas, sarežģītākas lietas atstājot montāžas speciālista pārziņā.

Manai apkures sistēmas vadībai ir jābūt skaidrai un viegli saprotamai.

 • “Es vēlos ātri un vienkārši redzēt, kā darbojas mana sistēma.” – Ar vienkāršām un viegli atrodamām sistēmas diagrammām jūs bez grūtībām uzzināsiet svarīgākos sistēmas parametrus.

Manai apkures sistēmas vadībai jābūt lietderīgai.

 • “Es vēlos redzēt, kā mana sistēma darbojas, un kā no tās iegūt vislielāko efektivitāti.” – Temperatūras grafiki, degļa darbības laiks, saražotais saules enerģijas daudzums – SolvisControl3 apvienojumā ar SolvisPortal dod iespēju apskatīt un izvērtēt gan šos, gan arī citus jūs interesējošus parametrus.

Manai apkures sistēmas vadībai jābūt vienkārši paplašināmai.

 • “Ja es nākotnē uzstādīšu saules kolektoru sistēmu, vai man būs nepieciešams iegādāties papildu saules kolektoru vadības bloku?” – Nē, jūsu montāžas speciālists to pieslēgs pie esošā vadības bloka, un jūs varat turpināt izmantot vadības bloku tāpat, kā to darījāt iepriekš.

Ko jūs sagaidāt no vadības bloka kā montāžas speciālists?

Vienu vadības bloku visiem integrētajiem siltuma avotiem.

 • “Es nevēlos lieki tērēt laiku, pieslēdzot daudzus atšķirīgus vadības blokus!” – Vai tā būtu gāze, saules enerģija, siltumsūknis, šķidrais kurināmais vai kas cits, jūs, to visu spējat vadīt ar SC-3 vadības kontrolieri.

Apkures vadības blokam ir jābūt labi pārdomātam vadības interfeisam un sistēmu nodaļām.

 • “Kad es veicu iekārtas apkopi vai palaišanu, es vēlos pārredzamu nodaļu, no kuras es varu vadīt visus sūkņus pārbaudes nolūkā.” – SC-3 piedāvā ērtu apkopes rīku izvēlnes joslā, ar kuru var ātri veikt sūkņu un maisītāju grupu pārbaudi.

Vadības blokam jāspēj būt viegli atjaunināmam.

 • “Šodien es šo bloku iegādājos, bet rītdien tas var kļūt novecojis?!” – Nebūt ne. SC-3 atjaunināšanas process ir daudz vienkāršāks, kā citiem vadības blokiem, ar trīs dažādām atjaunošanas iespējamībām. Šeit var skatīt jaunāko SC-3 versiju.

Ar SolvisControl3 vadības bloku, gan klients, gan montāžas speciālists iegūst to, kas ir nepieciešams – nekādas bezjēdzīgas ekstras, bet tikai svarīgākās funkcijas, kas ir ātri un vienkārši pieejamas. Izvēlnes navigācija ir vienkārša, un tās izmantošana ir ērta. SolvisControl piedāvā sekojošās funkcijas - iespēju veikt uzskatāmu darbību novērošanu, analīzi un izvērtēšanu, izmantojot visus nepieciešamos datus tiešsaistē, iespēju integrēt papildus sistēmas komponentes, piemēram, saules kolektoru sistēmu vai granulu apkures katlu. SolvisControl3 piedāvā ērtību, uzticamību un datu aizsardzību.

Ideāla kombinācija: SolvisControl3 un SolvisPortal

SolvisPortal dod attālinātu piekļuvi SolvisControl3 kā lietotājam, tā arī montāžas speciālistam un, ja tas ir nepieciešams, arī Solvis klientu apkalpošanas birojam. Attiecīgi no tīmekļa pārlūkprogrammas, gandrīz no jebkuras vietas iespējams skatīt tā parametrus:

 • Apkures sistēmas parametrus un sensoru vērtības;
 • Apkures sistēmas grafikus ar vērtībām tiešsaistē;
 • Apkures sistēmas informāciju, ko iespējams iegūt no SC-2;
 • Sistēmas parametrus dažādos līmeņos;
 • Laika grafikus un paziņojumus.
Solvis Portal

SolvisControl3 – Vadības tehnoloģija apkures sistēmām vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!

Kopš 2020. gada maija visas Solvis apkures sistēmas, neskaitot SolvisVital un SolvisVareo, tiek apgādātas ar vadības bloku SolvisControl3 (jeb SC-3). Ar šo bloku, apkures sistēmu digitalizācija turpina attīstīties.

Attiecīgi šis vadības bloks ir gatavs izmantošanai “Gudrā mājā”, un to ir iespējams vadīt, izmantojot TCP interfeisu, integrējot to esošajā mājas automātikas tīklā. Tas nodrošina saziņu ne tikai starp Solvis apkures sistēmu un tās agregātiem, bet arī starp mājas ierīcēm no citiem ražotājiem.

Izklausās sarežģīti? Tā nebūt nav. Mēs esam nodrošinājuši to, ka izvēlnes joslas navigācija šim vadības blokam ir vienkārša un intuitīva.

Vai tu joprojām, izmanto SC-2 vadības bloku apvienojumā ar SolvisBen vai SolvisMax? Tad jūs varat veikt tā nomaiņu pret SolvisControl3 bloku. Lai to izdarītu, aicinām jūs sazināties ar mums.