Intelektuālā vadības sistēma: kontrole ar vienu kustību

Sistēma SolvisMax tiek vadīta no viena punkta – no SolvisControl skārienekrāna, uz kura tiek izvadīti sistēmas rādītāji un ar kuru var viegli un ātri pārlūkot un mainīt iekārtas darba režīmus. Kontrolierī ir iebūvēta micro SD zibatmiņas karte, kurā tiek ierakstīti visi sistēmas parametri, kas ļauj pēc tam veikt SolvisMax darba efektivitātes statistisko analīzi personālajā datorā. Ar WebBox moduļa palīdzību, kurš ir sākts ražot tikai 2011. gadā, ir radusies iespēja novērot un vadīt sistēmu ar interneta starpniecību.

SolvisControl 2: shēmas

Tālvadības pults ceļā un mājās

Tālvadības pults SolvisRemote nodrošina saules apsildes sistēmas SolvisMax kontroli no Jūsu mājas tīkla. To var pieslēgt arī Internetam. Tas ļaus Jums viegli un vienkārši vadīt apkures sistēmu ar personālā datora vai mobilās ierīces palīdzību. Šodien dodaties mājās agrāk, nekā plānojāt? Izmantojiet SolvisRemote, izejot no biroja, un mājās Jūs sagaidīs patīkams siltums.

SolvisRemote

Tas tiešām ir viegli:

SolvisRemote pieslēgšana apkures sistēmai

Ierīce ir parādīta attēlā. SolvisRemote pa vidu ar pievienotā tīkla kabeļa palīdzību ir savienota ar Jūsu apkures sistēmas centrālo vadību SolvisControl 2. Pieslēgšanu maršrutizētājam var paveikt arī caur tīkla kabeli vai caur elektrības tīkla adapteri, ja tiešs savienojums ir neiespējams.

Apkures sistēmas konfigurācija


  • SolvisRemote tiks automātiski uzstādīts Jūsu tīklā. Ar konfigurācijas programmas palīdzību Jūs varēsiet uzstādīt arī papildus iestatījumus.
  • Integrētais WEB pielikums nodrošina tālvadību praktiski jebkurā ierīcē ar WEB pārlūkprogrammu, neuzstādot papildus programmas.
  • Vadiet Jūsu SolvisMax no viedtālruņa vai pārbaudiet Jūsu sistēmas stāvokli jebkurā laikā un jebkurā vietā.
Дистанционное управление системой отопления