SOLVIS siltumsūkņu hibrīda apkures sistēma saņēma četras PLUS-X-AWARD balvas


Četri vienā: SOLVIS priecājās, ka ieguva PLUS-X-AWARDS 2021/2022 SolvisLea siltumsūkņu izmantošanas vieglumu, funkcionalitāti, kvalitātes un ekoloģijas kategorijās kombinācijā ar SolvisMax vai SolvisBen hibrīda apkures sistēmām.

PLUS-X-AWARD ir pasaulē lielākā inovāciju balvu tehnoloģiju, sporta un dzīvesveida jomā. PLUS-X-AWARD apstiprinājuma zīmogs tiek piešķirts tikai jaunu produktu izstrādei vai produktiem ar augstu inovācijas pakāpi. Ar šo balvu tiek apbalvots arī izcils dizains vai inteliģenta, taču vienkārša lietotāja instrukcija. Papildu kritēriji ir produkta ergonomiskās un ekoloģiskās īpašības, kā arī augstas kvalitātes materiālu izmantošana, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un lielāku ilgtspējību.

Balvu piešķir starptautiska un neatkarīga ekspertu žūrija, kas sastāv no nozarē neitrālām nozares personībām un speciālistiem žurnālistiem, kas vairāku nedēļu laikā novērtē kopumā vairāk nekā 750 iesaistītos zīmolus no gandrīz 80 nozarēm. Esam īpaši gandarīti par to, ka ekspertu žūrija mūs īpaši rekomendēja piedalīties un ka varējām pārliecināt uzreiz vairākās kategorijās!

SOLVIS apkures sistēmas ir īpaši paredzētas uzstādīšanai un lietošanai vienas līdz divu ģimeņu mājās. Uzmanība vienmēr bija uz ilgtspējīgu un klimatam draudzīgu enerģijas avotu izmantošanu. Šodien efektīvā SolvisLea siltumsūkņu sistēma sniedz lielu ieguldījumu uzņēmuma pārdošanas apjomā. Tas nav pārsteidzoši, jo siltumsūkņu īpatsvars tirgū strauji pieaug. 2020. gadā vien klimatam draudzīgo siltumsūkņu īpatsvars pieauga par 40%, ne tikai pateicoties ļoti labiem finansēšanas nosacījumiem.