SolvisBen - iF DESIGN AWARD 2018 prēmijas laureāts


iF DESIGN AWARD prēmijas pasniegšanu ikgadēji organizē vecākais pasaulē starptautiskais dizaina forums iF International Forum Design GmbH no Hannoveres. Lēmumus par apbalvoja piešķiršanu pieņem neatkarīga starptautiskā žūrijā, kas sastāv no 63 ekspertiem. 2018. gadā žūrijas locekļi izskatīja 6400 iesniegumus no 54 valstīm.

Apkures sistēma SolvisBen saņēma balvu kategorijā “Produkts”. Žūrija izdarīja izvēli par labu SolvisBen, jo sistēma izceļas konkurentu starpā pateicoties daudzām un būtiskām priekšrocībām:

  • Inovācijas: nākotnes apkure – uz multifunkcionālā siltuma akumulatora pamata.
  • Funkcionalitātē: pateicoties pārdomātam mehānismam iespējama montāža bez speciāliem instrumentiem.
  • Ekonomiskums: pārdomāta konstrukcija un iespēja kombinēt dažādus enerģijas avotus nodrošina zemas izmaksas. SolvisBen produkta energoefektivitātes klase A+/A+++* ir pārliecinošs apliecinājums pats par sevi.
  • Ātra uzstādīšana: sistēma tiek piegādāta augstā pakāpē samontētā veidā, kas saīsina uzstādīšanas laiku.
  • Higiēniskums: pateicoties efektīvai caurteces sistēmai SolvisBen jebkurā brīdī nodrošina svaigu silto ūdeni, kas novērš legionelozes risku.
  • Adaptivitāte: degvielas maiņa, no gāzes uz dīzeļdegvielu vai otrādi, ir vienkārši paveicama jebkurā brīdī.
  • Ekoloģiskums: siltuma ģeneratorus, kas darbojas uz atjaunojamās enerģiju var pieslēgt jebkurā brīdī pateicoties moduļu konstrukcijai.
  • Dizains: pārdomāta kompakta konstrukcija ļauj izvietot SolvisBen pat nelielās telpās, un gaumīgais dizains būs saderīgs ar jebkuru interjeru.

(*ar saules enerģijas izmantošanu)

SolvisBen apkures sistēmas koncepcija tika izstrādāta 2017. gadā speciāli uzstādīšanai vienas vai divu ģimeņu privātmājās. Labākie inženieri sadarbībā ar Solvis sistēmu montieriem, uzkrājot daudzu gadu pieredzi, ir izstrādājuši izcilu produktu, kas spēj kalpot vairākām paaudzēm.

Vairāk informācijas par SolvisBen apkures sistēmu ir pieejama linkā: www.solvis.lv/solvisben