SolvisPortal


Mūsdienu vadības tehnoloģijas, piemēram, SolvisControl-3, ļauj mobīli kontrolēt un uzraudzīt turpmākās apkures sistēmas, izmantojot internetu. Pateicoties optimālajiem iestatījumiem, tiek patērēts mazāk enerģijas, tiek aizsargāta vide un panākts labāks iekštelpu klimats.

Tas, kas pirms dažiem gadiem šķita neiespējams, šodien ir kļuvis par realitāti: mūsdienu apkures sistēmas var viegli kontrolēt un uzraudzīt digitāli, atslēgvārds ir “Viedā māja”. Viss, kas nepieciešams, ir interneta pieslēgums, mobilā ierīce un vieda apkures kontrole, piemēram, SolvisControl-3.

Apkures vadības sistēma SolvisControl-3 piedāvā virkni tehnisku īpašību un ir standarta aprīkojumā ar SolvisMax un SolvisBen apkures sistēmām.

Izmantojot SolvisPortal pārlūkprogrammu vai bezmaksas lietotni (pieejama Apple App Store un Google Play), tagad ar dažiem klikšķiem varat pārbaudīt apkures sistēmas iestatījumus un vajadzības gadījumā veikt izmaiņas. Mājas īpašnieki var piekļūt savai apkures sistēmai internetā, 24 stundas diennaktī, praktiski no jebkuras vietas pasaulē, nodrošinot vēlamo komfortablo mājas klimatu. Īpaši brīvdienu māju īpašniekiem vai māju īpašniekiem ir iespēja vienmēr optimāli pielāgot apkures sistēmu vai, ja tā ilgstoši ir tukša, izslēgt apkures sistēmu.

Protams, piekļuve SolvisPortal vai lietojumprogrammai ir aizsargāta no trešo pušu piekļuves, izmantojot modernas šifrēšanas tehnoloģijas, tostarp autorizācijas un paroles aizsardzības koncepciju. Pēc klienta pieprasījuma apkures sistēmas attālo apkopi pārņem atbildīgs speciālists HVAC uzņēmums. Ja nepieciešams, sistēmai var piekļūt arī SOLVIS atbalsta dienests.